Szlachetna Paczka


W dniu 10.12.2022r. wolontariusze naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskim projekcie społecznym, organizowanym przez Stowarzyszenie Wiosna – Szlachetna Paczka, którego celem jest pomoc rodzinom i osobom znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej. W takiej sytuacji jest Pani Marzena ze Szczecina, chorująca na reumatoidalne zapalenie stawów, które utrudnia jej codzienne życie. Przez dwa tygodnie zbieraliśmy pieniądze od uczniów, rodziców i nauczycieli Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 4, aby móc za zebrane środki kupić długoterminową żywność, środki czystości oraz mikrofalówkę, o którą prosiła szczecinianka a także sprawić dodatkowo dla niej świąteczny upominek.

Radość i łzy wzruszenia u Pani Marzeny z otrzymanych prezentów utwierdziło wolontariuszy, że warto pomagać i dzielić się dobrem z innym ludźmi.

Dziękujemy wszystkim za pomoc przy możliwości spełnienia marzeń naszej wybranej podopiecznej.