Międzynarodowy Dzień Pisarzy


3 marca obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Pisarzy. Tego dnia, z autorskim wystąpieniem odwiedziła nas pani Monika Szymanik – autorka książki ,,Kamienica w lesie. Instagramowe wędrówki szczecinianki”. Dowiedzieliśmy się, że ,,nie potrzeba dalekich podróży, aby poczuć się jak Kolumb’’, i że ,,przygoda czeka tuż za rogiem”.

Do odkrycia piękna naszego miasta wystarczy pasja, telefon i odrobina odwagi. Pani Monika zachęcała nas do twórczego poszukiwania i realizacji swoich pomysłów. Zwróciła uwagę na zachowane perełki architektoniczne w kamienicach, podwórkach. Opowiedziała o procesie tworzenia i wydania książki. O ludziach zafascynowanych historią i współczesnością, potrafiących współpracować ze sobą oraz osiągać sukces.

Pani Moniko, jeszcze raz bardzo dziękujemy!