XIV MIKOŁAJKOWY TURNIEJ W PIŁCE SIATKOWEJ O PUCHAR DYREKTORA ZSO NR 4


W dn. 09.01.2019r. w godzinach popołudniowych w hali sportowej ZSO nr 4 rozegrany został już po raz czternasty Mikołajkowy Turniej w Piłce Siatkowej o Puchar Dyrektora ZSO nr 4. W turnieju wystąpiły drużyny reprezentujące: Radę Osiedla, uczniów ZSO nr 4, Radę Rodziców oraz nauczycieli.

Do tegorocznych rozgrywek z wielkimi nadziejami na osiągnięcie sukcesu przystąpiły wszystkie reprezentacje. Po zaciętej rywalizacji w grupach wyłonione zostały pary finałowe. O III miejsce zagrały drużyny reprezentujące Radę Osiedla oraz Radę Rodziców. Po pasjonującej rywalizacji, brązowy medal wywalczyła drużyna rodziców. Natomiast w wielkim finale zmierzyły się drużyny uczniów i nauczycieli naszej szkoły. Po bardzo emocjonującej walce o każdy punkt ostatecznie zwyciężyli uczniowie.

Oto klasyfikacja końcowa:

  1. Uczniowie ZSO nr 4

  2. Nauczyciele ZSO nr 4

  3. Rada Rodziców

  4. Rada Osiedla

Dziękujemy Radzie Rodziców oraz Radzie Osiedla za pomoc finansową (medale, napoje, słodycze, poczęstunek) przy organizacji imprezy, oraz uczniom i rodzicom naszej szkoły za wspaniały doping dla wszystkich reprezentacji.

Do zobaczenia w przyszłym roku