ZSO nr 4 na festiwalu Science on Stage Poland w Poznaniu


Dni 21 i 22 września były dla wybranych uczniów klas trzecich czasem, który również poświęcili na naukę…Ale tym razem nie taką tradycyjną. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Ogólnopolskim Festiwalu Science on Stage, który odbył się na Wydziale Fizyki na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Prócz bardzo ciekawych doświadczeń i pokazów z różnych dziedzin nauk przyrodniczych wysłuchaliśmy także wykładów odnośnie  fizyki w sztukach walki, walutowych doświadczeń naukowych i pomiarów w Arduino. Naszym wielkim sukcesem była również możliwość zaprezentowania własnego projektu  ” Wszechświat- chaos czy porządek”.  Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas. A. Tereszczuk, N. Hejman, N. Jadczyszyn, P. Sterczewski, M. Moroza, A. Szwed, M. Sychta wraz z opiekunem Panią M. Janczak.