W Teatrze Polskim


         Dnia 16.11.2017 r. uczniowie klasy licealnych i gimnazjalnych wraz z Rodzicami i wychowawcami : p. A. Dzikowską,
p. J. Tańską, p. B. Dorną, p. S. Pańczuk-Mura, p. S. Kowalczyk, p. B. Zymek mieli możliwość obejrzenia sztuki Aleksandra Fredry „Pan Geldhab” w Teatrze Polskim.
                ” Pan Geldhab” był pierwszą ważną sztuką Fredry , dziś trochę  mniej popularną, ale wciąż wartościową dla twórców i odbiorców.  Reżyserem sztuki jest Janusz Cichocki. Uatrakcyjnił on  prawie dwustuletnią sztukę i dlatego zarówno kostiumy jak też dekoracje oraz muzyka w „Panu Geldhabie” są zdecydowanie  współczesne. Spektakl jest bardzo zabawny i bogaty w środki wyrazu , a  akcję  urozmaicają  piosenki śpiewane przez pana Dzieciniaka. Kto jeszcze nie widział tej sztuki gorąco polecamy.