KONSULTACJE


NAUCZYCIEL PRZEDMIOT DZIEŃ I GODZINA SALA DZIEŃ II GODZINA SALA
Basarab Michał j. angielski środa 15:30 – 16:15 218 czwartek 15:30 – 15:15 218
Błoch Aleksandra j. włoski wtorek 16:35 – 17:20 306
Dawidziak Ilona geografia wtorek 15:20 – 17:05 208
Dorna Beata matematyka poniedziałek 7:10 – 7:55 214 środa (fakultet z 3LB) 7:10 – 7:55 214
Dzikowska Anna matematyka czwartek 16:30 – 16:15 212 czwartek pr. z uczniem zdolnym 16:15 – 17:30 212
Gajdzińska Iwona j. polski wtorek 15:30 – 16:30
Gos Barbara j. angielski poniedziałek 15:30 – 16:15 wtorek (fakultet) 15:30 – 16:15
Gos Robert j. angielski poniedziałek 17:15 – 18:00 wtorek 17:15 – 18:00
Górecki Wojciech muzyka/z. artyst. /wok piątek 15:30 – 16:15 017
Grabicki Przemysła wych. fiz. środa 16:30 – 17:30
Graczyk Łukasz religia czwartek 15:30 – 16:20 p.n. czwartek 18:00 – 19:45 p.pw.O
Gryglicka Adriana wych. fiz. wtorek 15:30 – 17:00 s. gim
Hrycyk Arkadiusz j. polski środa 16:10 – 17:00 wtorek 16:10 – 17:00
Ismail Alina j. angielski czwartek 16:30 – 17:15 211
Janczak Małgorzata matematyka / fizyka poniedziałek 14:30 – 15:30 215 środa 7:10 – 8:00 215
Jakubik Jolanta j. polski czwartek 7:10 – 8:00 07 czwartek 8:00 – 8:45 07
Jeromin Konrad matematyka poniedziałek 16:30 – 17:15 307
Jesiotr Dorota j. polski czwartek 14:30 – 15:20 108 czwartek 16:30 – 17:20 108
Klik Sylwia historia środa konsultacje 14:30 – 15:30 208
Konicka Mariola j. polski poniedziałek 14:40 – 16:20 207
Kowalczyk Sylwia biologia /geografia czwartek fakultet biol. 15:30 – 16:20 107
Kryk Małgorzata historia poniedziałek 16:30 – 17:55 308 poniedziałek (fakultet) 13:25 – 15:25 308
ks. Sawicki Norbert religia czwartek 18:00 – 19:45 p. pw.O
Łazarz Janusz fizyka / inform. czwartek 15:25 – 18:00
Malewska Małgorzata j. polski poniedziałek (pr. z uczniem zdolnym) 14:30 – 15:25 poniedziałek kons. 15:30 – 16:20
Małkowska Barbara historia /wos wtorek 15:35 – 16:20 308
Matusieicz Agnieszka j. niemiecki środa 17:15 – 18:00
Michałek Marta j. włoski / biologia wł. czwartek 15:35 – 16:20 305 wtorek (fakultet 3LB[R]) 8:00 – 8:45 305
Michałowska- Janusz Beata j. rosyjski środa 15:30 – 16:20 206 środa 14:30 – 15:30 206
Nowak Anna biologia / fizyka wtorek 16:00 – 17:00 107
Olek Urszula biologia / edb poniedziałek 15:30 – 16:30 107 środa 15:30 – 16:30
Pańczuk- Mura Sonia wos środa 15:30 – 16:15 017
Piccardi Anna j. włoski poniedziałek 15:30 – 16:15 306
Piernikowska Katarzyna matematyka  czwartek  15:35 – 16:20 307
Podbrzeska Ewa j. angielski czwartek 16:20 – 17:05 217 poniedziałek (fakultety) 7:10 – 7:55 217
Skrodzka Renata wych. fiz. poniedziałek 15:20 – 16:15 s. gim
Stachiewicz Urszula chemia środa 15:30 – 17:00 310
Trusiło Milena j. włoski czwartek 15:35 – 16:20 306
Tańska Joanna j. angielski poniedziałek 15:30 – 16:20 211
Wilma Agnieszka j. angielski czwartek 15:35 – 16:30 305 poniedziałek 7:10 – 7:45 306
Witkowski Adam j. niemiecki wtorek 7:10 – 7:55 217
Wnuk Justyna j. polski poniedziałek 16:30 – 18:30
Woźniak-Weychan Elżbieta j. angielski / historia poniedziałek 7:10 – 7:55 211 poniedziałek 10:50 – 11:35 211
Zymek Beata chemia / matematyka poniedziałek 15:30 – 16:15 309 poniedziałek fakultet m. IIILO 14:40 – 15:25 309
Zymek Beata chemia / matematyka wtorek fakultet m. IIILO 8:00 – 8:45 309 wtorekfakultet ch. IIILO 7:10 – 7:55 309
Zymek Beata chemia / matematyka wtorek fakultet ch. IIILO 8:55 – 9:40 309