PROJEKTANCI EDUKACJI Nowej Ery


XI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Szczecinie zgłosiło swój pomysł do konkursu PROJEKTANCI EDUKACJI Nowej Ery:

Gorąco zachęcamy do oddania swojego głosu na pomysł MUZEUMwLICEUM:

Co chcemy zrobić?: Chcemy przygotować aranżację przestrzeni  muzealnej w naszej szkole, gdzie będą prezentowane cykliczne wystawy poświęcone tematom historycznym dotyczącym dziejów Polski, wybitnych Polaków czy polskich tradycji. Poza  aranżacją przestrzeni, chcemy również wykonywać  lub pozyskiwać eksponaty historyczne, będące elementem wystaw.

Co możesz zrobić?:

Internauci głosują on-line na zgłoszone pomysły w dniach od 4 do 15 grudnia 2023 roku. Wynikiem głosowania jest przyznanie 6 grantów na najpopularniejsze pomysły.
Warto poklikać i namówić do tego znajomych. 

  • Aby oddać głos w konkursie, wejdź do zakładki „Konkurs”.
  • Możesz oddać jeden głos dziennie na jeden projekt w każdej kategorii wiekowej.
  • W „Galerii pomysłów” znajdziesz listę pomysłów, które biorą udział w głosowaniu.
  • Kliknij przycisk „Zagłosuj na ten projekt” przy wybranym pomyśle.
  • Wpisz swój adres e-mail i zatwierdź przyciskiem „Zagłosuj na projekt” (jeśli głosujesz pierwszy raz, system poprosi Cię o uzupełnienie danych niezbędnych do udziału w głosowaniu).
  • UWAGA! Adres e-mail należy aktywować linkiem, który zostanie na niego wysłany. Masz na to czas do północy w dniu 15 grudnia 2023.

 

Wejdź pod wskazany link lub odnajdź naszą propozycję w galerii konkursów:

https://projektanciedukacji.pl/galeria-projektow-biezacych?edition=current&editionType=current&voted=true&subject=historia&voivodeship=Zachodniopomorskie&page=1&limit=12