Serdecznie zapraszam licealistów na spotkania edukacyjne: „Rozmowy pod krawatem – czyli szkolna zbieranina filozofów dumających nad kawałkiem czekolady”

Serdecznie zapraszam licealną społeczność szkoły na spotkania edukacyjne: „Rozmowy pod krawatem – czyli szkolna zbieranina filozofów dumających nad kawałkiem czekolady”.

Podczas cotygodniowych spotkań, poruszać będziemy niezmiernie ciekawie tematy filozoficzne dotyczące egzystencji i spraw „wyższych”. Będziemy również poświęcać czas na budowę  wspólnoty uczniów, którym chce się poświęcić swój wolny czas na sprawy pozornie „bezwartościowe”. Dlatego, prócz debat, dysput, słuchowisk, wykładów będziemy zajmowali się produkcją np. wystaw, elementów wystaw – o rozmaitej tematyce. Przyjdź, zobacz, dowiedz się więcej!

Zapraszam: M. Ikert.