„Polak, Węgier dwa bratanki dodaj Szczecin do składanki” – gra miejska


14 maja 2022 odbyła się kolejna gra miejska zorganizowana przez p. Małgorzatę Kryk i Sonię Pańczuk -Mura.  W różnych miejscach Szczecina na graczy czekały niespodzianki i zadania związane z wybitnymi postaciami Węgier.
Drużyny miały wyznaczone miejsce, z którego rozpoczynały zabawę, a następnie dowolnie realizowały zadania. W dzisiejszej grze wzięło udział 30 drużyn . Łączna liczba to 150 osób- uczniowie XI LO. Wszyscy uczestnicy stanęli na wysokości zadania i dotarli do mety.
Każdy z uczestników otrzymał drobne upominki, a zwycięskie drużyny otrzymały atrakcyjne nagrody.
Wyniki:
I miejsce: Martyna Falkiewicz, Anna Chmielewska, Paulina Gilas, Aleksandra Ługowska, Alicja Cichoń
II miejsce: Julia Kisiel, nicola Misztal, Justyna Klim, Wiktoria Lewikowska, Oliwia Matusiak
III miejsce:Konga Wszelaka, Agnieszka Wszelaka, Dagmara Łojek, Zuzanna Ilukowicz, Zuzanna Kaniewska
Gratulujemy!!!

Gra była finansowana przez Instytut Współpracy Polsko-Węgierskiej im. Wacława Felczaka. Współorganizatorem gry było stowarzyszenie Eko-Spol w Szczecinie.