Sukces licealistów z XI Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Szczecinie


W piątek 6.11.20 uczniowie XI Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Szczecinie mieli przyjemność wziąć udział w obchodach Międzynarodowego Dnia Fizyki Medycznej na Uniwersytecie Szczecińskim. W ramach obchodów odbył się również Wojewódzki Konkurs na NAJCIEKAWSZĄ PREZENTACJĘ MULTIMEDIALNĄ „FIZYKA W MEDYCYNIE”.
W tym roku, wyjątkowo, ze względu na sytuację epidemiologiczną obchody MDFM (również konkurs) odbył się w formie zdalnej na platformie Teams.”.
W obchodach i konkursie wystąpiło dwoje uczniów naszego liceum, którzy przedstawiając swoje prace, osiągnęli wspaniałe wyniki : Daria Górska z klasy 2LAp z projektem „Fala akustyczna w medycynie” uzyskała trzecie miejsce, a Antoni Żywicki z tej samej klasy uzyskał 2 miejsce przedstawiając projekt „Fizyka a koronawirus”.

Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczniów, serdecznie gratulujemy wyników i życzymy dalszych sukcesów.