Konkurs piosenki patriotycznej


Po wystawie plakatów przyszła kolej na piosenki patriotyczne.

Dzisiaj uczniowie naszej szkoły zmierzyli się ze swoimi umiejętnościami wokalnymi i dobrze znanymi wszystkim pieśniami patriotycznymi. Zespoły klasowe chóralnie wykonały wybrane przez siebie utwory. Były więc Legiony, Wojenko , wojenko , Białe róże, a nawet Rota. Wszystkich zachwyciła uczennica klasy I LA , która wykonała solo piękną piosenkę z filmu Miasto 44.

Dzisiejsze wydarzenie dowodzi, że obchody rocznicy odzyskania niepodległości nie muszą być smutne i patetyczne, a nawet mogą sprawić uczniom wiele przyjemności.

Serdecznie dziękujemy wszystkim klasom za udział w konkursie piosenki patriotycznej.

Nasze serca skradł Daniel Romanowski z klasy  3 LC swoim wykonaniem piosenki „Wybacz mi Polsko” z repertuaru Sztywny Pal Azji.

Wyniki konkursu ogłosimy w piątek w czasie apelu.