Archiwum dnia: 22 czerwca 2023

W naszej szkole wspólnie z Rodzicami powstał szkolny ogród pt. „Zielony zakątek”.  To miejsce wypoczynku dla dzieci, jak również  ważny element sprzyjający realizacji celów dydaktyczno-wychowawczych realizowanych w szkole oraz rozbudzenie w uczniach miłości do natury.  Głównym  założeniem było wykorzystanie istniejącej naturalnej przestrzeni za budynkiem szkoły do celów dydaktycznych przy jednoczesnym […]

Szkolny ogród pt. „Zielony zakątek”

W dniu 21 czerwca odwiedziliśmy EcoGenerator w Szczecinie. Nie tylko nauczyliśmy się prawidłowo segregować śmieci, ale również zobaczyliśmy jak te śmieci są spalane. Bardzo ciekawe zajęcia za,które serdecznie dziękujemy. Do strefy zielonej przekazaliśmy pierwsza budkę lęgowa z konkursu „Budka dla ptaszka”.

Dzisiaj na dzień przed zakończeniem szkoły nasi uczniowie uczestniczyli w bardzo interesujących zajęciach edukacyjnych prowadzonych w Ośrodku Edukacji Leśnej w Kliniskach. Dodatkową atrakcją było wspólne biesiadowanie przy palenisku. W trakcie spotkania została przekazana budka lęgowa wykonana w ramach konkursu „Budka dla ptaszka”. To już druga budka przekazana w ramach projektu.