Roczne archiwa: R

W dniu 17 kwietnia 2024 roku, społeczność naszej szkoły zgromadziła się, by uczcić niezwykły moment – pożegnanie naszych ukochanych absolwentów internatu. To był czas pełen wzruszeń, refleksji i dumy. W atmosferze przepełnionej radością, ale także lekkim smutkiem, uczniowie, na których opiekę, edukację i wsparcie wychowawców internatu i pracowników administracji  mogli […]

Pożegnanie Absolwentów Internatu

Dnia 20 marca 2024 roku w naszym internacie odbyła się Talentownia, czyli prezentacja talentów i pasji wychowanków począwszy od piosenek po taniec i malarstwo!  Całość poprowadził i przygotował muzyczne Ireneusz Markowski! Dekoracją sali zajęła się Beata Muszyńska! Wszyscy spośród 16 uczestników Talentowni zostali nagrodzeni!

W dniu 12.02 w Internacie ZSO4 odbyły się zajęcia dotyczące zdrowego odżywiania.Zostały przeprowadzone przez Panią diabetolog.