Archiwum dnia: 8 marca 2018

Na zajęciach kółka teatralnego gościłyśmy Damiana Sosnowskiego – absolwenta naszego LO, który obecnie jest studentem drugiego roku Akademii Sztuk Teatralnych im. St. Wyspiańskiego w Krakowie. Damian opowiadał nam co nieco o teatrze, pracy z ciałem, znanych aktorach… Pod jego kierunkiem ćwiczyłyśmy swe zmysły, koncentrację, zwalczanie tremy i wyzwalałyśmy swą kreatywność.

Kółko teatralne

Pod koniec lutego szkoła włączyła się do ogólnoświatowej akcji „Uwolnij książkę”. Jest ona adresowana do wszystkich, którzy lubią czytać i chcą się dzielić książkami z innymi. Na III piętrze (obok radiowęzła) działa oficjalna półka bookcrossingowa. UWAGA! DALIŚMY WOLNOŚĆ 130 KSIĄŻKOM! Jeśli masz w domu książkę, którą przeczytałeś, a teraz jest […]

Uwalniamy książki

Wszystkiego Najlepszego Z Okazji Dnia Kobiet Ósmego marca marcowy wiatr z odświętną miną do miasta wpadł. Wpadł do kwiaciarni przed ósmą tuż i kupił bukiet z tysiącem róż. I na przystanku przystanął wiatr i każdej Pani podawał kwiat!

Życzenia z okazji Dnia Kobiet